5 idealnych pomysłów na Prezent Świąteczny dla Kobiety

prezent świąteczny dla kobiety

Każdego roku wraz z początkiem grudnia, zaczynamy się zastanawiać nad najlepszym pomysłem na prezenty świąteczne. Niektórzy z nas uwielbiają wybierać podarunki dla swoich bliskich. Łatwo przychodzą im do głowy pomysły i często już dużo wcześniej wiedzą, co podarują w wigilię rodzinie i przyjaciołom. Większości z nas jednak nie przychodzi to z taką łatwością i prezenty świąteczne stają się nie lada wyzwaniem. Jaki prezent będzie najlepszym wyborem dla bliskich kobiet: żon, partnerek, sióstr lub mam?

Kobiety uwielbiają nowinki kosmetyczne i chętnie eksperymentują zarówno z preparatami pielęgnacyjnymi, jak i kosmetykami kolorowymi. Zakupy w drogeriach lub w internecie nie zawsze są przemyślane. Skuszone niską ceną lub atrakcyjnym opakowaniem kupujemy produkty, które nam nie służą i szybko lądują na dnie szafki. Prezentem dla ukochanej kobiety może być kosmetyk. Powinien jednak nosić znamiona luksusu, a przede wszystkim – odpowiednio służyć.

Perfumy

perfumyTo dość oczywiste. Perfumy kochają wszystkie kobiety, ale zapach, który podoba się jednej – może odrzucać inną panią. Perfum może być doskonałym prezentem, pod warunkiem, że dobrze znamy preferencje osoby, którą chcemy obdarować. Najlepiej, aby nie był to zapach, którego kobieta używa na co dzień. Zapach powinien być znany, ale z różnych powodów – jeszcze nie używany. Powinien być to taki rodzaj perfum, który kobiecie przypadł do gustu już wcześniej. Prezent w postaci wymarzonego zapachu, może sprawić naprawdę ogromną radość.

Zabieg w gabinecie kosmetycznym lub SPA

zabieg_w_gabinecie_kosmetycznymCykliczne wizyty w salonie kosmetycznym lub SPA nie tylko poprawiają stan skóry, ale także relaksują. Nie każda kobieta może sobie na takie wizyty pozwolić – bo czasem brak nam czasu lub prozaicznie – pieniędzy. Voucher na wybrany zabieg w gabinecie ucieszy prawie każdą kobietę. Pamiętaj, żeby dać wybór osobie, którą obdarowujesz. Elastyczna data ważności oraz wybór zabiegu to ważny element tego podarunku. Zabieg wybrany „na siłę” i to w dodatku w krótkim terminie po świętach, może być kłopotliwy. A prezent przecież ma cieszyć.

Nietypowy kosmetyk kolorowy

kosmetyki_koloroweNie każda z nas na co dzień stosuje makijaż i maluje paznokcie. Są jednak okazje, kiedy zrobienie „nietypowego” dla siebie makijażu to wielka przyjemność. Spróbuj wybrać kosmetyk kolorowy, który nie będzie mieścił się w codziennych przyzwyczajeniach osoby, którą obdarowujesz. Powinno być to coś, czego obdarowywana kobieta nigdy sama nie kupiłaby np. lakier do paznokci w odważnym kolorze i o nietypowym wykończeniu, paleta cieni do powiek w zwariowanych kolorach, brokat do ciała lub szminka na specjalne okazje. Idzie karnawał i jest spora szansa, że kobieta zechce eksperymentować ze swoim wyglądem – szczególnie jeśli będzie ku temu okazja.

Dobre kosmetyki pielęgnacyjne

woman winter
I tu czeka na nas sporo pułapek. Nie wybieraj drogi wejścia do pierwszej lepszej drogerii i zakupienia kremu lub gotowego zestawu kosmetyków. Jeśli chcesz podarować kosmetyk pielęgnacyjny w prezencie, przemyśl dokładnie swoją decyzję i spróbuj się dowiedzieć jak najwięcej o rodzaju skóry osoby obdarowywanej. Kosmetyk pielęgnacyjny także powinien być luksusowy. Nie może być to coś, co kobieta w każdej chwili może sobie kupić sama. Niech będzie nieco droższy, ale skuteczny i dający wymierny efekt w postaci poprawy stanu skóry. Znakomitym pomysłem w tym wypadku mogą być kosmetyki z serii skinicer®, a szczególnie skinicer® Repair Creme lub skinicer® Repair Serum.

Zobacz serię SKINICER@

Metamorfoza w salonie fryzjerskim

Kupon na wizytę w dobrym salonie fryzjerskim to może być strzał w dziesiątkę. Działa tu jednak podobna zasada, jak w przypadku vouchera na wizytę w gabinecie kosmetycznym: daj kobiecie wybór. Kupon, który wybierzesz powinien pozostawiać możliwość wykorzystania go w takim zakresie, a jakim obdarowana osoba będzie sobie życzyła.

Wbrew pozorom – pozostało już niewiele czasu na wybór świątecznych prezentów. Im szybciej dokonasz wyboru, tym mniej nerwów czeka Cię na kilka dni przed  Świętami!

Podziel się tym ze znajomymi: